7/24 Destek Hatlarımız: 0 535 416 78 76 - 0 216 349 85 95
E-mail: bilgi@sednabilisim.com

Google ve Sosyal Medya Optimizasyonu

İnternetin artık her alanda hayatımıza girmesiyle arama motorlarının önemini çok daha iyi anlamış olduğumuzu düşünüyoruz. Özellikle Google’nın her internet kullanıcısı tarafından başvurulan ilk rehber olması nedeniyle arama motorları pazarındaki pastadan pay alma çabasına girilmiştir. Bu pastanın en lezzetli kısmı da hiç şüphesiz web sitesi sahipleri için Google. Bu farkındalık da devamında SEO çalışmalarının önemini ortaya koymaya başlamış ve rekabeti de aynı ölçüde tetiklemiştir. Arama Motoru Optimizasyonu’nun temel amacı; web sitelerinin Google gibi arama motorlarında hedef kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlamaktır. Böylelikle ürün ve hizmet tanıtan web sitelerinin arzu edilen kitlelere daha kolay ulaşması sağlanmış olur. Bu bağlamda mevcut sitenizi inceleriz, arama motoruna uyumlu hale getirir, gerekli işlemlerinizi gerçekleştiriz.Seo her zaman vakit ve takip edilmesi gereken bir reçete ihtiva eder.Yaptık bitti, şimdi bekleyeceğiz demekle SEO çalışması netice vermez. Ayrıca SMO dediğimiz sosyal medya optimizasyonu da ciddi bir önem taşır. Peki bu ne demektir, bu işlem facebook ve twitter gibi sosyal medya canlı organlarının sitenizle bağlantısı canlı tutmak, yeni takipçi kazanmak ve bu işlemin sitenizde sattığınız veya tanıtımını yaptığınız ürünün doğru şekilde ziyaretçi çekmesi amacıyla sürekliliğinin korunmasıdır.

Google Reklam Çalışması

Google’ın reklam ağı Google AdWords olarak adlandırılmaktadır. Google Adwords’ün işleyiş şekli tamamen reklam verenlerin sonsuz sayıda anahtar kelime arasından Google’da arama yapılırken kendileri ile en alakalı olabilecek sonuçları seçmeleri ile gerçekleşmektedir. Reklam veren, bir anahtar kelime için teklif verdiğinde, reklamları verilen teklife göre arama motoru sonuç sayfasında yer alan organik sonuçların hemen üzerinde sarı renkli kutular içerisinde veya sayfanın sağ yanında çıkmaktadır.Eğer reklam verenin reklamı sonuç sayfasında çıkarsa ve arama yapan kişi bu reklama tıklarsa, reklam verenin ana sayfasına ulaşır. Google AdWords’de reklam verenlerin reklamlarının amacına ulaşması ve başarılı olması için sistemin nasıl çalıştığını iyice kavramaları gerekmektedir. Yanlış veya alakasız anahtar kelime seçimi yetersiz geri dönüşe hatta dehşet verici beklenmedik sonuçlara sebep olabilir ve paranız tamamen boşa gidebilir.

SEO ÇALIŞMASI
SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Yıllık SADECE 300 tl

Anahtar kelime analizi, seo kod çalışması, arama motorları kaydı, işmellerin güncellenmesi, backlink çalışması ve sitenin takip edilerek tarafınıza raporlanması 1 yıl boyunca sadece 300 TL dir.

GOOGLE ADWORDS ÇALIŞMASI
Sitenizin reklamını doğru şekilde ve doğru kitleye sunmak büyük önem ihtiva eder. Bu bütçenizin en ekonomik şekilde size fayda sağlamasında önemli bir rol içermektedir. Bölge seçimi, rakip araştırması, reklam banner veya text hazırlanması önemsenmesi gereken bir konudur.
Bu çalışma yıllık Yıllık SADECE 200 tl

Arama Motoru Optimizasyonu

Öncelikle sitenizi inceler yazılımda google için gerekli olan donelerin olup olmadığına bakarız, yoksa elbette ki gerekli ilaveleri yaparız. Tüm işlemlerimizde sektörünüzde mevcut olan ya da iştigal konunuzu içeren diğer sitelerin çalışma mantığına da göz atarız. Gerekli kod düzeltmelerinin ardından, site haritanız hazırlanır, dmoz gibi önemli ve gerekli ana başlıkları ihtiva eden ve olmazı olmaz yerlere kayıt yapılır.Piyasa da mevcut arama motorlarına kayıt programlarını kullanmadan işlemi tamamen manuel olarak yaparız. Bu işlemler esnasında SMO için twitter ve facebook bağlantılarınız yapılır, sitenizle entergrasyonu sağlanır.Ve dönem dönem web sitenizde nelerin güncellebileceği üzerine bir rapor çıkarılır. Ara ara form kayıtlarının nasıl yapılacağı gibi, güncelleme şekli de bu rapor içinde belirtilir. Sonrası bir miktar google reklamı vermeye ve beklemeye kalır. Reçeteniz ne kadar doğru olursa olsun, arama motorları endexlemesi herhangibir garanti içermez. Önemli olan reçeteyi canlı ve aktif tutmaktır. Çalışmaları her zaman uzun vade de düşünmek gerekir.Bu sabır ve uygulama işidir. Bunu yıllık olarak sizin yerinize biz yapmaktayız.

 • INSTAGRAM REEL TAKİPÇİ ARTTIRMA

  1000 Takipçi 5 İş Günü 300.-TL
  3000 Takipçi 10 İş Günü 500.-TL
  5000 Takipçi 15 İş Günü 600.-TL
 • FACEBOOK REEL BEĞENİ/TAKİPÇİ ARTTIRMA

  1000 Beğeni/Takipçi 7 İş Günü 350.-TL
  3000 Beğeni/Takipçi 12 İş Günü 550.-TL
  5000 Beğeni/Takipçi 20 İş Günü 650.-TL
 • TWITTER REEL TAKİPÇİ ARTTIRMA

  1000 Reel Takipçi 7 İş Günü 250.-TL
  3000 Reel Takipçi 12 İş Günü 350.-TL
  5000 Reel Takipçi 18 İş Günü 450.-TL

Google Optimizasyonu ve Adwords

Sosyal Medya Çalışması